Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

MACROTALK
Ömür Akkor
MACROTRAVEL
Dünyadan kuzu yemekleri
MACROTRENDS
A’dan Z’ye kuzu
MACRORECIPE
Nohutlu Kuzu Köri
MACROGUSTO
Bayramın tadı
NEW IN
Bayramlık lezzetler

Bookmark and Share
 
MACROGUSTO

Bayramın tadı
Kültürümüzde bayramların en önemli özelliklerinden biri de ailelerin, akrabaların, komşuların ve dostların bir araya gelmek için fırsat yaratması. Hem misafir ağırlamada hem de ziyaretlerde bayramın olmazsa olmazı tatlıdır. Çarpıcı ikramlar için Macrogusto’nun önerilerini es geçmeyin deriz...

Kutlamalara anlam katarken pratik çözümler sunan Macrocenter, bayram alışverişleri için de adresiniz. Misafirlerinizi tuzlu ikram etmeden ağırlamayanlardansanız sarma işini bize bırakın. El yapımı Hendek Zeytinyağlı Sarma, ev yapımı sarmayı aratmıyor. Pişirmeye hazır bir şekilde lezzet meraklılarını donmuş ürünler reyonunda bekliyor.

Bayram ikramlarının en güçlü üyesi tatlı ve çikolatalarda da Macrocenter geniş bir ürün gamıyla hizmetinizde. Zengin tatlı alternatifleri için unlu mamuller reyonumuza buyurun. Ev yapımı cevizli baklava, türü sevenler için bayram unutulmazları arasına girmeye aday.

Ziyaretlere, hele bazı ziyaretlere eli boş gitmek olmaz; hediyelerin en makbulü ise çikolata. Tamamen bu ihtiyacı düşünerek oluşturduğumuz hediyelik çikolata seçenekleri, Macrocenter’larda ciddi bir yelpazeye sahip. Tercihini gelenekselden yana koyanlar, ambalaj tasarımı ve lezzetiyle Milango etiketi altındaki ürünlere yönelebilir. Antep fıstıklı, frambuazlı, portakallı ve fındıklı Milango’nun yanı sıra Antep fıstığı parçacıkları içeren Milango Madlen ile hem göze hem de damaklara seslenin. Dünyanın ilk özel tasarım çikolatası olarak ünlü tasarımcı Karim Rashid’in göz alıcı ambalajı ve Milango lezzetiyle öne çıkan Eternity için tabii ki adresiniz Macrocenter. Gerçek bir klasiğin peşinde olanlar için Divan imzalı Madlen rafların parlak ürünlerinden. 
  1/1  

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Macrocenter 2013 Tüm hakları saklıdır.