30000000071490/30000000071499/30000000071501
Bestpet Premium Somonlu Kedi Pounch 85 G

Bestpet Premium Somonlu Kedi Pounch 85 G

Bestpet

İçindekiler
Et ve hayvan türevleri(somon balığı% 4),mineraller. Renklendirici ve koruyucu madde içermez. ANALİTİK BİLEŞENLER: Protein % 9.0, yağ içeriği% 5.0, ham kül% 2.0, ham lif% 0.1, nem% 82.0 KG BESİNSEL TAKVİYELER: A Vitamini 2000IU / kg D3 Vitamini 200 IU/kg, E Vitamini 2000 IU / kg, B vitamini kompleksi 15.51 mg / kg Çinko (çinko sülfat monosit) 10.0 mg / kg, Manganez (manganez sülfat) 5.0 mg / kg, selenyum (sodyum selenit) 0.03 mg / kg, taurin 500 mg / kg. kg, l-carnitine 0,08/ kg , Amonyum klorür 2 gr / kg, dl-methionine 0,3 gr/ kg.

Net Miktar (g/ml)
85

Menşei
TÜRKİYE

İşletme Kayıt No
tr-4100081

Kullanım Önerileri
Önerilen günlük miktar beslenme tablosunda belirtilmiştir.Her zaman bir kase taze su verin ve oda sıcaklığında servis edin. Açıldıktan sonra buzdolabında saklayın. Son kullanma tarihi ve lot numarası için kapaktaki koda bakınız.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Aynı Üründe 2 Al 1 Öde!

Sizin için seçtiklerimiz

Best Pet Premium Tavuklu Kedi Pouch 85 G
Ürünü favorilere ekle

Best Pet Premium Tavuklu Kedi Pouch 85 G

33,95 TL
Aynı Üründe 2 Al 1 Öde!
(399,41 TL/Kg)
Best Pet Tavuklu Yetişkin Pounch 85 G
Ürünü favorilere ekle

Best Pet Tavuklu Yetişkin Pounch 85 G

33,95 TL
Aynı Üründe 2 Al 1 Öde!
(399,41 TL/Kg)
Sheba Yavru Kediler İçin Tavuklu Poşet Yaş Mama 85 G
Ürünü favorilere ekle

Sheba Yavru Kediler İçin Tavuklu Poşet Yaş Mama 85 G

62,50 TL
Aynı Üründe 2 Al 1 Öde!
(735,29 TL/Kg)
Best Pet Dana Etli Pounch 85 G
Ürünü favorilere ekle

Best Pet Dana Etli Pounch 85 G

33,95 TL
Aynı Üründe 2 Al 1 Öde!
(399,41 TL/Kg)
Dreamies Tavuklu Kedi Ödül Mama 60 G
Ürünü favorilere ekle

Dreamies Tavuklu Kedi Ödül Mama 60 G

79,95 TL
Aynı Üründe 2 Al 1 Öde!
(1332,50 TL/Kg)
Dreamies Somonlu Kedi Ödül Maması 60 G
Ürünü favorilere ekle

Dreamies Somonlu Kedi Ödül Maması 60 G

79,95 TL
Aynı Üründe 2 Al 1 Öde!
(1332,50 TL/Kg)
Whiskas Ton Balıklı Kuru Mama 1.4 Kg
Ürünü favorilere ekle

Whiskas Ton Balıklı Kuru Mama 1.4 Kg

549,95 TL
Aynı Üründe 2 Al 1 Öde!
(392,82 TL/Kg)
Felix Konserve Somonlu 400 G
Ürünü favorilere ekle

Felix Konserve Somonlu 400 G

229,95 TL
Aynı Üründe 2 Al 1 Öde!
(574,87 TL/Kg)
Felix Çifte Lezzet Etli Tavuklu Yaş Mama 85G
Ürünü favorilere ekle

Felix Çifte Lezzet Etli Tavuklu Yaş Mama 85G

39,95 TL
Aynı Üründe 2 Al 1 Öde!
(470,00 TL/Kg)
Gourmet Revelations Ton Balıklı Kedi Maması 2 x 57 G
Ürünü favorilere ekle

Gourmet Revelations Ton Balıklı Kedi Maması 2 x 57 G

159,95 TL
Aynı Üründe 2 Al 1 Öde!
(1403,07 TL/Kg)
Felix Somonlu Yaş Mama 85G
Ürünü favorilere ekle

Felix Somonlu Yaş Mama 85G

39,95 TL
Aynı Üründe 2 Al 1 Öde!
(470,00 TL/Kg)
Whiskas Ton Balıklı Poşet Yaş Mama 85 G
Ürünü favorilere ekle

Whiskas Ton Balıklı Poşet Yaş Mama 85 G

39,95 TL
Aynı Üründe 2 Al 1 Öde!
(470,00 TL/Kg)
Purina Felix Tavuklu Kedi Çorbası 48 G
Ürünü favorilere ekle

Purina Felix Tavuklu Kedi Çorbası 48 G

27,95 TL
Aynı Üründe 2 Al 1 Öde!
(582,29 TL/Kg)
Whiskas Etli Seçim Poşet Yaş Mama 4x85 G
Ürünü favorilere ekle

Whiskas Etli Seçim Poşet Yaş Mama 4x85 G

134,95 TL
Aynı Üründe 2 Al 1 Öde!
(396,91 TL/Kg)
Perfect Fit Natural Vitality Yetişkin Tavuk Hindi 1 Kg
Ürünü favorilere ekle
Felix Lezzetli Dilimler Yaş Mama Somonlu 80 G
Ürünü favorilere ekle

Felix Lezzetli Dilimler Yaş Mama Somonlu 80 G

40,95 TL
Aynı Üründe 2 Al 1 Öde!
(511,87 TL/Kg)
Felix Konserve Tavuklu 400 G
Ürünü favorilere ekle

Felix Konserve Tavuklu 400 G

229,95 TL
Aynı Üründe 2 Al 1 Öde!
(574,87 TL/Kg)
Felix Sığır Etli Ve Tavuklu Kedi Maması 400 G
Ürünü favorilere ekle

Felix Sığır Etli Ve Tavuklu Kedi Maması 400 G

229,95 TL
Aynı Üründe 2 Al 1 Öde!
(574,87 TL/Kg)
Dreamies Peynirli Kedi Ödül Mama 60 G
Ürünü favorilere ekle

Dreamies Peynirli Kedi Ödül Mama 60 G

79,95 TL
Aynı Üründe 2 Al 1 Öde!
(1332,50 TL/Kg)
Gourmet Revelations Tavuklu Yaş Kedi Maması 2 x 57G
Ürünü favorilere ekle

Gourmet Revelations Tavuklu Yaş Kedi Maması 2 x 57G

159,95 TL
Aynı Üründe 2 Al 1 Öde!
(1403,07 TL/Kg)

Tedarikçi Bilgileri

İşletmeci / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
ATAK EVCİL HAYVAN MAMALARI SAN.VE TİC.A. Ş.

İşletmeci / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı Numarası
036290

İşletmeci / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı Adresi
İNÖNÜ MH. 3.CD.NO:11 GEBZE PLA GEBZE KOCAELİ

Ürün Güvenliği Görseli

product-safety-info-image